Zorg en indicatie

Alle vragen over zorg en indicatie

(0578) 76 37 08 (ma. t/m vr. van 08.30 – 17.00 uur, buiten deze tijden enkel voor spoed)
contactformulier

Klachten, suggesties en complimenten

Thera Beekman en Harma Vos
(06) 13 34 12 80
klachtenfunctionaris @ wzuveluwe.nl

Medezeggenschap cliënten

Menno Smit, onafhankelijk ambtelijk secretaris – cliëntenraad @ wzuveluwe.nl
Reinie van Schoor, onafhankelijk voorzitter – reinie.van.schoor @ solaraccess.eu

Vrijwilligers

Coördinators:
Epe – Gerrie van de Hel – g.vandehel @ wzuveluwe.nl
Wapenveld – Erna Wennemers – e.wennemers @ wzuveluwe.nl
Elburg – Bea Kok – b.kok @ wzuveluwe.nl
Nunspeet Bunterhoek – Judith Luijendijk – j.luijendijk @ wzuveluwe.nl
Nunspeet Kodal – Marloes Stoffelen/Eefje van de Put – m.stoffelen @ wzuveluwe.nl / e.vandeput @ wzuveluwe.nl
’t Harde – Ingrid IJssel/Margo Leusink – i.ijssel @ wzuveluwe.nl / m.leusink @ wzuveluwe.nl

Doornspijk – Hart van Thornspic – Anita Krupe – a.krupe @ wzuveluwe.nl
Elburg – Het Feithenhof – Anita Krupe – a.krupe @ wzuveluwe.nl
’t Harde – Jeanne d’Arc – Wendie Kroon – w.kroon @ wzuveluwe.nl
Nunspeet – Clockenslach – Henriët Bax – h.bax @ wzuveluwe.nl

Wapenveld – Hof van Cramer
Oene – Keizershof
Epe – De Eijk

U vindt meer informatie over zorg en ondersteuning van WZU Veluwe op www.wzuveluwe.nl. Daarnaast zijn wij van maandag tot en met vrijdag tussen 08:30 en 17:00 uur telefonisch bereikbaar via telefoonnummer (0578) 76 37 08.