Zorgondernemers


Zowel de woonzorg- als de thuiszorgteams worden aangestuurd door zorgondernemers.

Sandra van der Veen
Zorgondernemer woonzorglocatie De Bunterhoek in Nunspeet E-mailadres: s.vanderveen@wzuveluwe.nl

Martijn Middag
Zorgondernemer Thuiszorg gemeente Epe en Heerde E-mailadres: m.middag@wzuveluwe.nl

Hetty Bartels
Zorgondernemer woonzorglocaties Het Kodal in Nunspeet en Mariposa in 't Harde E-mailadres: h.bartels@wzuveluwe.nl

Bas Geertsema
zorgondernemer woonzorglocatie Het Nieuwe Feithenhof in Elburg E-mailadres: b.geertsema@wzuveluwe.nl

Geertje Pannekoek
Zorgondernemer woonzorglocatie Rehoboth in Wapenveld E-mailadres: geertje.pannekoek@wzuveluwe.nl

Petra Meijers
Zorgondernemer woonzorglocatie De Boskamp in Epe E-mailadres: p.meijers@wzuveluwe.nl

Dieke Buitink
Zorgondernemer thuiszorg gemeente Elburg E-mailadres: d.buitink@wzuveluwe.nl

Clementine Jansen
Zorgondernemer thuiszorg gemeente Nunspeet E-mailadres: c.jansen@wzuveluwe.nl

U vindt meer informatie over zorg en ondersteuning van WZU Veluwe op www.wzuveluwe.nl. Daarnaast zijn wij van maandag tot en met vrijdag tussen 08:30 en 17:00 uur telefonisch bereikbaar via telefoonnummer (0578) 76 37 08.