(Locatie)managers

Zowel de woonzorg- als de thuiszorgteams worden aangestuurd door (locatie)managers.

Hetty Bartels
Locatiemanager woonzorglocatie Mariposa in 't Harde E-mailadres: h.bartels@wzuveluwe.nl

Dieke Buitink
Manager thuiszorg
E-mailadres: d.buitink@wzuveluwe.nl

Clementine Jansen
Manager thuiszorg
E-mailadres: c.jansen@wzuveluwe.nl

Geertje Pannekoek
Locatiemanager woonzorglocatie Rehoboth in Wapenveld
E-mailadres: geertje.pannekoek@wzuveluwe.nl

Petra Meijers
Locatiemanager woonzorglocatie Het Nieuwe Feithenhof in Elburg. E-mailadres: p.meijers@wzuveluwe.nl

Cor Laan
Locatiemanager woonzorglocatie De Boskamp in Epe. E-mailadres: c.laan@wzuveluwe.nl

U vindt meer informatie over zorg en ondersteuning van WZU Veluwe op www.wzuveluwe.nl. Daarnaast zijn wij van maandag tot en met vrijdag tussen 08:30 en 17:00 uur telefonisch bereikbaar via telefoonnummer (0578) 76 37 08.